Logo
Logo
Logo

Peugeot Partner100pk HDi | 1ste eigenaar | AppleCarPlay | Parkeersensoren | Vloerplaat | Airco | Cruise Control


Proefrit maken

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofDiesel
Kilometerstand42.218 km
Bouwjaar2023
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)102 pk
KentekenVTS-95-N

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

Android Auto
AppleCarPlay
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
cruise control
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
zijschuifdeur rechts
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Radio DAB+
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
connected services
multimedia-voorbereiding
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
cruise control
Handmatige airconditioning
passagiersstoel
armsteun voor
Parkeersensoren achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
bandenspanningscontrolesysteem
Android Auto
AppleCarPlay
Vloerplaat
Fabrieksgarantie
Instructieboekjes aanwezig

Omschrijving

In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Peugeot Partner altijd de controle. Deze auto uit 2023 heeft 42218 kilometer op de teller staan. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Passagiers stappen gemakkelijk in en uit door de schuifdeur met z'n ruime opening. Verder is de Peugeot uitgerust met: elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor en start-stopsysteem.

Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het audio-navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. U vindt in deze auto ook airconditioning. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.

Zoals u mag verwachten van deze Peugeot Partner is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier

Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!