Inruilvoorstel
Mazda 3180pk M Hybrid Luxury 1ste eigenaar | BOSE | Camera | LEER | Keyless | LED
Specificaties
Wat kan dit voertuig allemaal
Opties
Wat er allemaal op en aan zit
Omschrijving
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Dit is een Mazda 3 uit 2020, hij heeft 70206 kilometer op de teller. Lederen bekleding is in deze rijk uitgeruste auto ook aanwezig. Deze Mazda 3 legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. De high-end technologie van het high performance audiosysteem staat garant voor geluid van het hoogste niveau. Het full map navigatiesysteem is uw vertrouwde gids, waarheen de reis ook gaat. De uitrusting van deze Mazda is met electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Mazda 3 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. In deze Mazda vinden we verder een head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit maken met deze Mazda 3? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier
Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Nefkens Baarn | Tolweg