Logo
Opel
Diensten van Nefkens

Bij Nefkens bieden wij diverse diensten om u goed van dienst te zijn. Benieuwd welke diensten wij voor u hebben? Bekijk meer!

Digitaal diagnoserapport

Wij werken tijdens uw werkplaatsbezoek met een digitaal diagnoserapport. Benieuwd wat dit is? Lees dan snel meer!

Logo
Opel
Logo
Opel

Opel Combo1.5D L1H1 Edition |1ste Eigenaar | Imperiaal | Navigatie | CruiseControl | AppleCarPlay/AndroidAuto | Airco |


Proefrit maken

Specificaties

Wat kan dit voertuig allemaal

BrandstofDiesel
Kilometerstand114.442 km
Bouwjaar2020
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)76 pk
KentekenVFK-26-S

Opties

Wat er allemaal op en aan zit

Airconditioning
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Apple Carplay/Android Auto
bestuurdersairbag
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
buitenspiegels in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
dimlichten automatisch
metaal-/micakleur
Bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
Radio AM/FM met USB-aanlsuiting en Bluetooth
Airconditioning
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
cruise control
elektrische ramen voor
houten vloer in laadruimte
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
Elektronisch Stabiliteits Programma
hill hold functie
Apple Carplay/Android Auto
Imperiaal
multimedia-voorbereiding
Navigatie-pakket
navigatiesysteem full map

Omschrijving

Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Opel Combo is van het bouwjaar 2020. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels, verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen voor en metallic lak.

U kunt het audiosysteem en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.

Aan boord van deze Opel houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen.

Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.

Nefkens: Al bijna 150 jaar uw mobiliteitsleverancier

Nefkens is mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Bent u op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Carver of een gebruikte auto? Wij staan voor u klaar om u snel en vakkundig op weg te helpen.

Van harte welkom!